Škola + Půjčovna

Ceník lyžařské a snowboardové školy
Ceník půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení

Objednávejte na: nella@johnnell.cz nebo +420 602 43 76 43

Součástí lyžařského areálu je jednak Lyžařská a snowboardová škola, ale i Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Ve škole ochotní a milí lektoři naučí lyžovat nejen Vaše děti, ale i Vás. K výuce začátečníků je k dispozici nekonečné lano a pro menší děti jsou v prostoru lyžařské školy připravena veselá zvířátka a jiné pestré pomůcky, které zajisté napomohou k tomu, že si Vaše děti lyžování od prvního okamžiku zamilují. Pro větší děti a zdatnější lyžaře nabízí lyžařská škola též zdokonalovací lekce na hlavním vleku. Pokud zimní výbavu nemáte, můžete si ji u nás zapůjčit!

Výuka probíhá většinou individuálně, po domluvě nabízíme též skupinovou. Délku lekce je možné přizpůsobit přání a požadavkům dětí či jejich rodičů. Našim cílem je, aby děti uměly nejen dobře lyžovat, ale aby jim lyžování zároveň činilo i potěšení a radost. Klademe důraz na přátelskou atmosféru a věříme, že cesta se společně vždy najde. Chcete-li, aby se Vaše dítě naučilo lyžovat a lyžování se pro něj stalo oblíbeným koníčkem, věřte, že naši lektoři pro to udělají maximum.

Do lyžařské školičky bereme děti již od 3 let! Větší skupinová výuka jen pro předem ohlášené. Po dohodě výuku možnost sjednat i v anglickém jazyce.

„Již se na Vás a Vaše děti těšíme!!!“