Škola + Půjčovna

Lyžařská škola pro sezonu 22/23 bude opět v provozu.

Objednávejte na: skibartosovice@gmail.com nebo +420 602 43 76 43

Ceník lyžařské a snowboardové školy
Ceník půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení

Součástí lyžařského areálu je jednak Lyžařská a snowboardová škola, ale i Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Ve škole ochotní a milí lektoři naučí lyžovat nejen Vaše děti, ale i Vás. K výuce začátečníků je k dispozici nekonečné lano a pro menší děti jsou v prostoru lyžařské školy připravena veselá zvířátka a jiné pestré pomůcky, které zajisté napomohou k tomu, že si Vaše děti lyžování od prvního okamžiku zamilují. Pro větší děti a zdatnější lyžaře nabízí lyžařská škola též zdokonalovací lekce na hlavním vleku. Pokud zimní výbavu nemáte, můžete si ji u nás zapůjčit!

Výuka probíhá většinou individuálně, po domluvě nabízíme též skupinovou. Délka lekce je stanovena na 50 minut. Našim cílem je, aby děti uměly nejen dobře lyžovat, ale aby jim lyžování zároveň činilo i potěšení a radost. Klademe důraz na přátelskou atmosféru a věříme, že cesta se společně vždy najde. Chcete-li, aby se Vaše dítě naučilo lyžovat a lyžování se pro něj stalo oblíbeným koníčkem, věřte, že naši lektoři pro to udělají maximum.

Do lyžařské školičky bereme děti již od 3 let! Větší skupinová výuka jen pro předem ohlášené. Po dohodě výuku možnost sjednat i v anglickém jazyce.

„Již se na Vás a Vaše děti těšíme!!!“