Horské káry

Od roku 2020 nově nabízíme i letní aktivitu a to horské káry! Horská kára je 3 kolové vozítko s řídítky, jako na kole a bubnovými brzdami na zadních nafukovacích kolech. Každá brzda se ovládá páčkou zvlášť, takže můžete brzdit jen jedním kolem a při šikovné koordinaci s řídítkami driftovat/smykovat horskou strání dolů. Nebo pokud budete brzdit oběma současně, tak v klidu kontrolovaně sjet. Je to na vás, jestli budete chtít okusit trochu adrenalinu nebo se jen kochat přírodou a užívat vítr a vůni naší posekané sjezdovky.

Jak se na nich jezdí?

Káry nemají žádný motor, ani šlapky, ani převody, takže nahoru vás vytáhne vlek, za podpěrou číslo 7 se vyháknete a pak už dolů pojedete vlastní vahou, samospádem. Můžete jet buď přímo dolů, nebo si kličkovat, dělat zatáčky, proplétat se mezi stébly trávy, rozjíždět krtičáky (to vám budeme vděčni) nebo driftovat jak v bondovské honičce. Kdo má strach, že to bude nuda, nebojte, docela to frčí, a kdo chce jet pomalu, od toho má kára pořádné brzdy.

Ceník: zaplať kolik chceš, jeď kolikrát chceš

Nechceme zážitky na horských kárách limitovat vaši peněženkou, takže jsme se rozhodli, že to necháme na vás, kolik nám zaplatíte. Ceny napíšeme pouze doporučené, ale je na vás, jestli nám dáte přesně tolik, méně, nebo více, v žádném případě se na vás nebudeme zlobit :-) Jedna jízda může stát 50 korun, 3 za 150 a 5 za 200 korun.

 

Provozní informace:
V provozu jsme pouze o víkendech, případně podle dohody a počasí, volejte kdyžtak na 724 275 887.
Provozní řád horských kár k přečtení zde.